تنظیمات قالب

حالت نما
رنگ قالب
گزینش رنگ
رنگ پس زمینه:
بازنشانی

.

خانه Huawei Free Buds3
خانه Huawei Free Buds3
خانه Huawei Free Buds3 خانه Huawei Free Buds3 خانه Huawei Free Buds3 خانه Huawei Free Buds3

Huawei Free Buds3

هندزفری Huawei Free Buds3

تعداد
اضافه به علاقه مندی

صدا هوشمند جدید Kirin A1  لغو نویز هوشمند

بهترین جوایز IFA از رسانه جهانی

از گوشهای خود بیشتر هیجان زده شوید بیش از یک حماسه برای گوش دادن به ، همه HUAWEI FreeBuds 3 جدید به نظر می رسد جالب است. با الهام از طبیعت ، مورد شارژ گرد متقارن ، عیدی برای چشم ها است و جمع و جور برای نگه داشتن یا نگه داشتن در جیب ، کیف یا هر جای دیگر. به رنگ سفید و سیاه موجود است.

احساس راحتی را در صدای عالی احساس کنید طراحی Dolphin Bionic HUAWEI FreeBuds 3 برای پوشیدن راحت تر و پایدار در گوش شما قرار دارد ، در حالی که صدای متمرکز را عمیقاً در گوش شما می کند. طراحی مناسب برای حداکثر راحتی از لحاظ ارگونومیک مهندسی شده است.

Chipset Revolution: تعریف مجدد اتصالات بلوتوث مجهز به اولین بلوتوث 5 حالته معتبر BT / BLE بلوتوث 5.1 SoC ، HUAWEI Isochronous Dual Channel و یک پردازنده صوتی 356 مگاهرتز درجه یک ، HUAWEI FreeBuds 3 یک اتصال بلوتوث پایدار و سریع و همچنین صدای دقیق را در اختیار شما قرار می دهد. و همگام سازی ویدیو. بازی ها سرگرم کننده تر هستند و فیلم ها همهجانبه تر هستند.

صدا با کیفیت استودیو درایور پویا با دقت بالا و حساسیت بالا 14 میلی متر با دقت تنظیم شده است تا اجازه دهد هر نت به درخشش اصلی خود بازگردد. شما سزاوار صدای بهتر هستید. رونق باس یک لوله باس پیچیده باهوش در هر یک از قدرت هدفون گیر می کند. بلندتر ، محکم تر ، محکم تر و پانچ. احساس می کنید در یک استودیو از موسیقی لذت می برید.

شارژ هوشمند ، در ادامه حرکت کنید به جز استفاده از مجموعه سنتی شارژ USB Type-C ، شما می توانید به سادگی پرونده را روی یک تشک شارژ بی سیم برای شارژ سریع بی سیم قرار دهید ، یا از تلفن هوشمند HUAWEI برای شارژ معکوس استفاده کنید .5 این مورد به طور کامل شارژ می تواند حدود 4 برابر شارژ گوش را پشتیبانی کند. فناوری 6 شارژ را آسان می کند.

 4ساعت شارژ

20ساعت پخش مداوم

ادامه مطلب

محصولات ویژه

پرفروشترین ها

محصول وجود ندارد

بدون محصول مرتبطی ...

0
0